Firma

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania informatyczne dla biznesu, uczelni wyższych i instytucji publicznych.

Jesteśmy cenionym partnerem największych producentów z branży IT. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.

Rynki

Lata doświadczeń pozwoliły nam wyodrębnić siedem głównych sektorów rynku, którym dedykujemy rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i specyfiki.

Rozwiązania i usługi

OPTeam dostarcza profesjonalne rozwiązania i usługi informatyczne dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i uczelni wyższych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Relacje inwestorskie

OPTeam to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. Od 2010 roku akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych SA w Warszawie.

Kontakt

OPTeam S.A.

36-002 Jasionka
Tajęcina 113

tel. 17 867 21 00
email: opteam@opteam.pl

NIP: 813-03-34-531
REGON: 008033000
KRS: 0000160492

Potrzeby i rozwiązania

Potrzebujesz uporządkować dokumentację w swojej firmie? Chcesz mieć stały dostęp do wszystkich dokumentów?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest system obiegu dokumentów OPTIRCM, usprawniający przepływ informacji w firmie.

Pozwala on na archiwizację, ewidencję i szybki dostęp do wszystkich dokumentów firmowych oraz pracowniczych, a także ułatwia zarządzanie procesami wewnętrznymi zachodzącymi w przedsiębiorstwie.

Zobacz szczegóły

Chciałbyś, żeby zarządzanie produkcją było proste i wygodne?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest OPTIPRODUKCJA, sprawdzone rozwiązanie dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Wieloletnia współpraca z przedsiębiorstwami pozwoliła nam poznać i zrozumieć ich potrzeby. OPTIPRODUKCJA to narzędzie wspierające współczesne przedsiębiorstwa w modelowaniu procesów biznesowych, optymalizacji produkcji i nadzorowaniu pracy.

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz kompleksowego narzędzia do zarządzania produkcją? Chcesz mieć stały nadzór nad rozliczaniem i analizą kosztów projektów?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest COMARCH ERP XL, zaawansowane oprogramowanie dla przemysłu.

To kompleksowe narzędzie umożliwiające wsparcie produkcji przez obszary sprzedaży, zamówień i serwisu. Dzięki COMARCH ERP XL realizacja każego projektu połączona jest z bieżącym rozliczaniem i analizą kosztów wytworzenia. Z kolei elastyczna, modułowa budowa, pozwala na dopasowanie go do konkretnych potrzeb i standardów firmy.

Zobacz szczegóły

Chciałbyś mieć pewność, że dochowamy Twoich tajemnic?

Zobacz szczegóły

Znamy wartość tajemnicy handlowej i gospodarczej.

Wiemy, że każda informacja może być atutem dla konkurencji. Dlatego z największą uwagą chronimy wszelkie udostępniane, przechowywane i przetwarzane przez nas dane. Dotyczy to zarówno informacji gromadzonych na serwerach, w bazach danych czy aplikacjach jak i tych przekazywanych nam bezpośrednio. Ca

Zobacz szczegóły

Chciałbyś mieć pewność, że Twoje dane i dokumenty są bezpieczne?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest nasze doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych i pewnych technologii z zakresu bezpieczeństwa i archiwizacji.

W dzisiejszych czasach, dzięki rozwojowi internetu i technologii oraz powszechnej informatyzacji, ochrona danych staje się priorytetem praktycznie dla każdej firmy i instytucji. Bezpieczeństwo to temat, którego nie wolno lekceważyć.

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz zmodernizować infrastrukturę informatyczną? Chcesz dysponować niezawodną siecią przesyłu danych?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest OPTeam. Przygotujemy odpowiednią ofertę i dostarczymy, profesjonalny sprzęt, spełniający wszystkie Twoje potrzeby.

Poprawnie działające sieci informatyczne oraz nowoczesna technologia to sprawna, bezproblemowa praca instytucji. To wygodne wykonywanie codziennych zadań i szybka wymiana informacji.

Zobacz szczegóły

Czy chciałbyś dysponować kompleksowymi raportami dotyczącymi Twojej firmy?

Zobacz szczegóły

Nasz profesjonalny i doświadczony zespół, może przygotować kompleksowe analizy i raporty dotyczące kondycji Twojej firmy.

W dzisiejszych czasach rynek rozwija się niezwykle dynamicznie. Aby utrzymać się na fali niezbędne jest posiadanie wielu kluczowych informacji. Nie tylko o konkurencji czy klientach ale także o własnej firmie.

Zobacz szczegóły

Chcesz usprawnić naliczanie wynagrodzeń i ewidencję świadczeń? Chcesz uporządkować administrację personelem?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest TETA HR, system gwarantujący sprawne zarządzanie pracownikami.

TETA HR zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu odpowiedniego wsparcia działom kadrowo-płacowym. Wyposażone jest w liczne mechanizmy pozwalające na gromadzenie danych i dokumentów, automatyzację rutynowych zadań oraz gwarantujące pełne bezpieczeństwo i poufność pracy.

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Sprawdź nas

Rozwiązania i usługi

Wszystkie
Oprogramowanie
Usługi
Szkolenia

Rozwiązania kartowe dla sektora publicznego i przedsiębiorstw.

Coraz więcej instytucji publicznych i przedsiębiorstw decyduje się na rozwiązania oparte na kartach pracowniczych. Ta technologia pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa firmy i kontrolę nad korzystaniem z jej zasobów. 

Zobacz szczegóły

Rozwiązania dla biznesu.

W dzisiejszych czasach internet to niezwykle ważne narzędzie sprzedaży, marketingu i komunikacji z rynkiem. Razem z naszymi Klientami tworzymy rozwiązania budując nowoczesny handel wielokanałowy. Oferujemy szereg profesjonalnych usług, dzięki którym nasi Klienci mogą odnieść sukces.

Zobacz szczegóły

System zarządzania procesami produkcyjnymi.

W czasach silnej konkurencji potrzeby przedsiębiorstw nieustannie się zmieniają a oczekiwania rynku rosną. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwola firmom produkcyjnym na szybką reakcję i dopasowanie się do nowych warunków.

Zobacz szczegóły

System obiegu dokumentów.

W Twojej firmie funkcjonują złożone procesy administracyjne? Potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań obsługujących obieg dokumentów? Wybierz OPTIRCM - system oparty na rozwiązaniu WEBCON BPS.

Zobacz szczegóły

Współczesny charakter rynku i biznesowej współpracy, powodują, że tradycyjne platformy e-commerce nie dają sobie z nimi rady. B2B iCenter jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biznesu.

Zobacz szczegóły

System do zarządzania gospodarką magazynową.

Przemysł, handel i usługi to mnogość towarów, różnorodność asortymentu i konieczność ich magazynowania. WMS Optymalny Magazyn to sposób na usprawnienie procesów logistycznych w firmie.

Zobacz szczegóły

Profesjonalne szkolenia informatyczne.

Centrum Szkoleniowe OPTeam adresuje swoją ofertę zarówno do osób zawodowo związanych z informatyką, jak i obsługujących programy biurowe w codziennej pracy.

Zobacz szczegóły

Dostarczamy naszym klientom sprawdzone i pewne technologie z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Opierając się na renomowanych produktach wdrażamy technologie z zakresu archiwizacji danych, tworzenia backup'ów, niezawodnego zasilania.

Zobacz szczegóły

Współczesny rynek to ogrom zmieniających się procesów i dynamiczny rozwój. Aby sprawnie na nim funkcjonować, konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy.

Zobacz szczegóły

Nasza oferta obejmuje dostawę i instalację sprzętu komputerowego od renomowanych producentów oraz realizację nawet najbardziej zaawansowanych sieci i montaż okablowania. Oferujemy także projektowanie i wykonanie profesjonalnych serwerowni.

Zobacz szczegóły

System wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem.

Comarch ERP XL gwarantuje pełne wsparcie dla procesów handlowych, dystrybucyjnych i administracyjnych. Dzięki zaawansowanym mechanizmom gromadzenia danych, umożliwia swobodne budowanie bazy wiedzy o klientach, kontrahentach, przeprowadzanych transakcjach i realizowanych zadaniach.

Zobacz szczegóły

To nowoczesna platforma ERP, dostosowana w szczególności do specyfiki firm międzynarodowych, wielooddziałowych, sieci franczyzowych i organizacji holdingowych. Umożliwia automatyzację wielu procesów biznesowych oraz podejmowanie decyzji w oparciu o kompleksowe analizy i prognozy.

Zobacz szczegóły

System ERP dla dużych przedsiębiorstw.

TETA ERP usprawnia komunikację i współpracę pomiędzy różnymi jednostkami organizacyjnymi instytucji. Zapewnia im swobodny dostęp do zawsze aktualnych i wiarygodnych informacji, umożliwiając podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Zobacz szczegóły

Kadry i płace pod kontrolą.

Popularność TETA HR wynika przede wszystkim z szerokiego zakresu funkcjonalności dla twardego i miękkiego HR oraz stabilnej budowy, gwarantującej bezpieczne, łatwe użytkowanie. Poza administracją kadrami i naliczaniem wynagrodzeń, zawiera również dodatkowe narzędzia m.in. do obłsugi umów cywilno-prawnych, działalności socjalnej czy ewidencji świadczeń BHP.

Zobacz szczegóły

Analityka biznesowa dla przedsiębiorstw.

TETA BI aktywnie wspiera funkcjonowanie nowoczesnych firm. Ułatwia przegląd wszelkich dostępnych informacji a także ich raportowanie i szczegółową analizę. Zawsze kompletne i wiarygodne dane pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji.

Zobacz szczegóły

Dynamiczny rozwój internetu i technologii zmieniły świadomość konsumentów. Oczekują oni swobodnego dostępu do spersonalizowanych usług – w dowolnym czasie i miejscu. Microsoft Dynamics CRM dostarcza narzędzi, pozwalających na dostosowanie się do nowoczesnego rynku i zapewnienie klientom kompleksowej obsługi.

Zobacz szczegóły

Bez względu na to gdzie się znajdujesz i z jakich urządzeń korzystasz, pakiet Office zapewnia narzędzia niezbędne do codziennej pracy.

Zobacz szczegóły

Najprościej mówiąc, MS Exchange to profesjonalna poczta elektroniczna dla firm. W rzeczywistości to rozbudowane i wygodne narzędzie pomagające zwiększyć produktywność pracy.

Zobacz szczegóły

TimeLine ERP. System zarządzania produkcją.

TimeLine ERP to system dedykowany przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej. Dzięki budowie modułowej może być indywidualnie dopasowywany do potrzeb firmy i profilu działalności. Łatwość eksportu i importu danych pozwala na jego efektywną integrację z innymi systemami już funkcjonującymi w przedsiębiorstwie.

Zobacz szczegóły
Brak wyników do wyświetlenia
Pokaż wszystkie
Zostaw numer
oddzwonimy
Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 OPTeam S.A.
Polityka prywatności
W ramach naszej witryny stosujemy pliki „Cookies” w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pliki „cookies” (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika witryny i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych witryny, w szczególności do:
  • dostosowania zawartości stron internetowych witryny do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;
  • zapamiętania ustawień Użytkownika dotyczących wyglądu i funkcjonalności stron witryny (np. język, kraj),
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących „Cookies” oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika witryny. Sposoby i możliwości zmiany obsługi plików „cookies” mogą Państwo sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Nasza witryna ma wbudowane mechanizmy umożliwiające nam analizę i optymalizację zawartości stron internetowych witryny w celu dostosowania ich do Państwa preferencji. Będziemy wdzięczni za wyrażenie zgody na przetwarzanie adresu IP oraz parametrów technicznych przeglądarki w celu podniesienia użyteczności naszej witryny. Brak zgody nie powoduje ograniczenia funkcjonalności witryny.
Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Zapisano
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu IP oraz parametrów technicznych przeglądarki w celu optymalizacji zawartości stron internetowych naszej witryny i dostosowania ich do preferencji Użytkowników. Więcej informacji Polityką prywatności.

Akceptuję i oświadczam, że ustawienia mojej przeglądarki są właściwe i chcę przejść do witryny

Nie teraz, zdecyduję później