Firma

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania informatyczne dla biznesu, uczelni wyższych i instytucji publicznych.

Jesteśmy cenionym partnerem największych producentów z branży IT. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.

Rynki

Lata doświadczeń pozwoliły nam wyodrębnić siedem głównych sektorów rynku, którym dedykujemy rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i specyfiki.

Rozwiązania i usługi

OPTeam dostarcza profesjonalne rozwiązania i usługi informatyczne dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i uczelni wyższych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Relacje inwestorskie

OPTeam to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. Od 2010 roku akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych SA w Warszawie.

Kontakt

OPTeam S.A.

36-002 Jasionka
Tajęcina 113

tel. 17 867 21 00
email: opteam@opteam.pl

NIP: 813-03-34-531
REGON: 008033000
KRS: 0000160492

Potrzeby i rozwiązania

Potrzebujesz narzędzi do kompleksowego zarządzania firmą? Chcesz usprawnić pracę handlowców i oddziałów?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest Comarch ERP XL, narzędzie dedykowane nowoczesnym przedsiębiorstwom.

To rozbudowany system zapewniający pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych, dostosowany do aktualnych krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych.

Zobacz szczegóły

Zarządzasz dużą firmą? Prowadzisz międzynarodową działalność? Dynamiczny rozwój wymusza zmiany na prowadzeniu rachunkowości?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest COMARCH ERP ALTUM, oprogramowanie dedykowane firmom o złożonej strukturze.

Nowoczesna Platforma ERP ALTUM jest dostosowana w szczególności do charakteru firm międzynarodowych i wielooddziałowych. Ich rozbudowana struktura oraz liczne zależności finansowe i prawne wymagają kompleksowych i zawsze aktualnych rozwiązań.

Zobacz szczegóły

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Potrzebujesz kompleksowych i prostych w obsłudze narzędzi, które pomogą Ci zarządzać Twoim biznesem?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest Comarch ERP OPTIMA, oprogramowanie najchętniej wybierane przez biura księgowe i doradców finansowych.

Dzięki temu systemowi proces księgowania staje się prostszy i szybszy w obsłudze. Natomiast rozbudowane narzędzia analityczne pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji. System ERP OPTIMA wspiera Jednolity Plik Kontrolny.

Zobacz szczegóły

Szukasz elastycznych narzędzi pomagających zarządzać zasobami instytucji? Potrzebujesz rozwiązań usprawniających wykonywanie codziennych zadań?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest TETA ERP, oprogramowanie wspierające funkcjonowanie firm i instytucji we wszystkich kluczowych obszarach działalności.

TETA ERP gwarantuje poprawienie obiegu informacji i automatyzację rutynowych czynności. Pozwala tym samym przyspieszyć pracę i skupić się na najważniejszych zadaniach.

Zobacz szczegóły

Chcesz uporządkować sprawy pracownicze? Chcesz usprawnić naliczanie wynagrodzeń i ewidencję świadczeń?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest TETA HR, system gwarantujący sprawne zarządzanie pracownikami.

TETA HR zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu odpowiedniego wsparcia działom kadrowo-płacowym. Wyposażone jest w liczne mechanizmy pozwalające na gromadzenie danych i dokumentów, automatyzację rutynowych zadań oraz gwarantujące pełne bezpieczeństwo i poufność pracy.

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz przyspieszyć pracę nad dokumentami w firmie? Szukasz systemu obsługującego procesy CRM?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest system obiegu dokumentów usprawniający przepływ informacji.

Oparty na rozwiązaniu Webcon BPS system pozwala na archiwizację, ewidencję i szybki dostęp do wszystkich dokumentów firmowych, biznesowych oraz pracowniczych.

Zobacz szczegóły

Szukasz sposobu na optymalizację powierzchni magazynowych? Chciałbyś usprawnić logistykę swojego przedsiębiorstwa?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest WMS Optymalny Magazyn, specjalistyczne narzędzie wspierające logistykę w firmie.

Przemysł, handel czy usługi to mnogość towarów i różnorodność asortymentu. Przygotowana przez nas aplikacja powala zoptymalizować wykorzystanie powierzchni magazynowej i uniknąć pomyłek związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towaru.

Zobacz szczegóły

Chcesz usprawnić zarządzanie projektami budowlanymi, ludźmi i maszynami? Szukasz narzędzi do kontroli budżetu i postępu prac?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest OPTIBUD, stworzony by wspierać pracę przedsiębiorstw budowlanych.

To narzędzie usprawniające codzienną pracę i kontrolę prowadzonej budowy w oparciu o budżet. Dzięki niemu masz stały wgląd w aktualne informacje o wszystkich realizowanych projektach. Nie musisz już stale przebywać na budowie aby sprawować nad nią nadzór.

Zobacz szczegóły

Prowadzisz firmę produkcyjną? Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań pomagających optymalizować produkcję i nadzorować pracę?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest OPTIPRODUKCJA, system dopasowany do wymagań nowoczesnego rynku.

W czasach silnej i dynamicznie rozwijającej się konkurencji potrzeby przedsiębiorstw nieustannie się zmieniają a oczekiwania rynku rosną. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na szybką reakcję i dostosowanie się do nowych warunków.

Zobacz szczegóły

Chcesz sprzedawać swoje produkty przez internet? Potrzebujesz nowoczesnych narzędzi marketingowych?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest platforma OPTICOMMERCE dedykowana specjalnie dla internetowych rozwiązań biznesowych.

W dzisiejszych czasach internet to niezwykle ważne narzędzie sprzedaży, marketingu i kontaktów z klientem. Dynamiczny rozwój technologii dostarcza nowych rozwiązań. Warto z nich korzystać, aby wyprzedzić konkurencję.

Zobacz szczegóły

Chcesz skutecznie zarządzać relacjami z klientami? Szukasz rozwiązań wspierających skuteczną sprzedaż?

Zobacz szczegóły

Rozwiązaniem dla Ciebie jest Microsoft Dynamics CRM 2015 - oprogramowanie wpierające nowoczesny marketing.

To narzędzie pozwala zarządzać relacjami z klientami, a także zwiększać wydajność sprzedaży, dzięki informacjom z portali społecznościowych i szczegółowym analizom biznesowym.

Zobacz szczegóły

Chcesz usprawnić zarządzanie produkcją w Twojej firmie? Szukasz oprogramowania dla firm produkcyjnych, które pozwoli lepiej dysponować zasobami?

Zobacz szczegóły

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest system zarządzania produkcją TimeLine, który odpowiada potrzebom nowoczesnego przedsiębiorstwa.

TimeLine ERP to sprawdzony system w pełni dostosowany do potrzeb nawet najbardziej zaawansowanych przedsiębiorstw produkcyjnych. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom ułatwia zarówno planowanie, jak i koordynowanie złożonym procesem produkcyjnym.

Zobacz szczegóły

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie najlepiej pasować do Twojego biznesu.

Sprawdź nas

Rozwiązania i usługi

Wszystkie
Oprogramowanie
Usługi
Szkolenia

Rozwiązania kartowe dla sektora publicznego i przedsiębiorstw.

Coraz więcej instytucji publicznych i przedsiębiorstw decyduje się na rozwiązania oparte na kartach pracowniczych. Ta technologia pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa firmy i kontrolę nad korzystaniem z jej zasobów. 

Zobacz szczegóły

Rozwiązania dla biznesu.

W dzisiejszych czasach internet to niezwykle ważne narzędzie sprzedaży, marketingu i komunikacji z rynkiem. Razem z naszymi Klientami tworzymy rozwiązania budując nowoczesny handel wielokanałowy. Oferujemy szereg profesjonalnych usług, dzięki którym nasi Klienci mogą odnieść sukces.

Zobacz szczegóły

Rozwiązania dla budownictwa.

Monitorowanie przetargów, automatyzacja procesów biznesowych, ewidencja czasu pracy pracowników, zarządzanie sprzętem budowlanym, pełny nadzór nad zadaniami i budżetem. OPTIBUD to rozwiązania na miarę współczesnych potrzeb.

Zobacz szczegóły

System zarządzania procesami produkcyjnymi.

W czasach silnej konkurencji potrzeby przedsiębiorstw nieustannie się zmieniają a oczekiwania rynku rosną. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwola firmom produkcyjnym na szybką reakcję i dopasowanie się do nowych warunków.

Zobacz szczegóły

System obiegu dokumentów.

W Twojej firmie funkcjonują złożone procesy administracyjne? Potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań obsługujących obieg dokumentów? Wybierz OPTIRCM - system oparty na rozwiązaniu WEBCON BPS.

Zobacz szczegóły

Współczesny charakter rynku i biznesowej współpracy, powodują, że tradycyjne platformy e-commerce nie dają sobie z nimi rady. B2B iCenter jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biznesu.

Zobacz szczegóły

System do zarządzania gospodarką magazynową.

Przemysł, handel i usługi to mnogość towarów, różnorodność asortymentu i konieczność ich magazynowania. WMS Optymalny Magazyn to sposób na usprawnienie procesów logistycznych w firmie.

Zobacz szczegóły

Profesjonalne szkolenia informatyczne.

Centrum Szkoleniowe OPTeam adresuje swoją ofertę zarówno do osób zawodowo związanych z informatyką, jak i obsługujących programy biurowe w codziennej pracy.

Zobacz szczegóły

Dostarczamy naszym klientom sprawdzone i pewne technologie z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Opierając się na renomowanych produktach wdrażamy technologie z zakresu archiwizacji danych, tworzenia backup'ów, niezawodnego zasilania.

Zobacz szczegóły

Współczesny rynek to ogrom zmieniających się procesów i dynamiczny rozwój. Aby sprawnie na nim funkcjonować, konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy.

Zobacz szczegóły

Nasza oferta obejmuje dostawę i instalację sprzętu komputerowego od renomowanych producentów oraz realizację nawet najbardziej zaawansowanych sieci i montaż okablowania. Oferujemy także projektowanie i wykonanie profesjonalnych serwerowni.

Zobacz szczegóły

W dzisiejszych czasach ogromna liczba ofert i możliwości jeśli chodzi o sprzęt komputerowy i systemy kasowe może być przytłaczająca. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie rozwiązania tak aby spełniały ich oczekiwania.

Zobacz szczegóły

System wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem.

Comarch ERP XL gwarantuje pełne wsparcie dla procesów handlowych, dystrybucyjnych i administracyjnych. Dzięki zaawansowanym mechanizmom gromadzenia danych, umożliwia swobodne budowanie bazy wiedzy o klientach, kontrahentach, przeprowadzanych transakcjach i realizowanych zadaniach.

Zobacz szczegóły

System ERP dla segmentu MŚP.

Dynamicznie rozwijający się rynek, złożone relacje biznesowe i zmieniające się przepisy prawa,to czynniki, które skłaniają do sięgania po wsparcie nowoczesnych narzędzi. Comarch OPTIMA jest jednym z najpopularniejszych systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących efektywnego rozwiązania do zarządzania firmą i jej zasobami.

Zobacz szczegóły

To nowoczesna platforma ERP, dostosowana w szczególności do specyfiki firm międzynarodowych, wielooddziałowych, sieci franczyzowych i organizacji holdingowych. Umożliwia automatyzację wielu procesów biznesowych oraz podejmowanie decyzji w oparciu o kompleksowe analizy i prognozy.

Zobacz szczegóły

System ERP dla sieci sprzedaży.

Funkcjonowanie na rynku handlowo-usługowym to wiele wyzwań. Organizacja pracy sklepów, sprawna komunikacja, wydajna logistyka sieci, koordynacja działań pomiędzy centralą i oddziałami. Comarch ERP Retail to platforma rozwiązująca wszystkie typowe problemy sieci handlowej.

Zobacz szczegóły

Rozwój internetu i upowszechnienie się urządzeń mobilnych zmieniło w ostatnich latach dynamikę prowadzenia biznesu. Rozbudowane aplikacje mobilne gwarantują stały dostęp do aktualnych i wiarygodnych danych, pozwalając prowadzić interesy w dowolnym miejscu i czasie.

Zobacz szczegóły

System ERP dla dużych przedsiębiorstw.

TETA ERP usprawnia komunikację i współpracę pomiędzy różnymi jednostkami organizacyjnymi instytucji. Zapewnia im swobodny dostęp do zawsze aktualnych i wiarygodnych informacji, umożliwiając podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Zobacz szczegóły

Kadry i płace pod kontrolą.

Popularność TETA HR wynika przede wszystkim z szerokiego zakresu funkcjonalności dla twardego i miękkiego HR oraz stabilnej budowy, gwarantującej bezpieczne, łatwe użytkowanie. Poza administracją kadrami i naliczaniem wynagrodzeń, zawiera również dodatkowe narzędzia m.in. do obłsugi umów cywilno-prawnych, działalności socjalnej czy ewidencji świadczeń BHP.

Zobacz szczegóły

Analityka biznesowa dla przedsiębiorstw.

TETA BI aktywnie wspiera funkcjonowanie nowoczesnych firm. Ułatwia przegląd wszelkich dostępnych informacji a także ich raportowanie i szczegółową analizę. Zawsze kompletne i wiarygodne dane pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji.

Zobacz szczegóły

Bez względu na to gdzie się znajdujesz i z jakich urządzeń korzystasz, pakiet Office zapewnia narzędzia niezbędne do codziennej pracy.

Zobacz szczegóły

Najprościej mówiąc, MS Exchange to profesjonalna poczta elektroniczna dla firm. W rzeczywistości to rozbudowane i wygodne narzędzie pomagające zwiększyć produktywność pracy.

Zobacz szczegóły
Brak wyników do wyświetlenia
Pokaż wszystkie
Zostaw numer
oddzwonimy
Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 OPTeam S.A.
Polityka prywatności
W ramach naszej witryny stosujemy pliki „Cookies” w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pliki „cookies” (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika witryny i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych witryny, w szczególności do:
  • dostosowania zawartości stron internetowych witryny do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;
  • zapamiętania ustawień Użytkownika dotyczących wyglądu i funkcjonalności stron witryny (np. język, kraj),
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących „Cookies” oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika witryny. Sposoby i możliwości zmiany obsługi plików „cookies” mogą Państwo sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Nasza witryna ma wbudowane mechanizmy umożliwiające nam analizę i optymalizację zawartości stron internetowych witryny w celu dostosowania ich do Państwa preferencji. Będziemy wdzięczni za wyrażenie zgody na przetwarzanie adresu IP oraz parametrów technicznych przeglądarki w celu podniesienia użyteczności naszej witryny. Brak zgody nie powoduje ograniczenia funkcjonalności witryny.
Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Zapisano
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu IP oraz parametrów technicznych przeglądarki w celu optymalizacji zawartości stron internetowych naszej witryny i dostosowania ich do preferencji Użytkowników. Więcej informacji Polityką prywatności.

Akceptuję i oświadczam, że ustawienia mojej przeglądarki są właściwe i chcę przejść do witryny

Nie teraz, zdecyduję później