Sieci rozległe

Dynamiczny rozwój często wiąże się z otwieraniem oddziałów firmy w różnych miastach, krajach a nawet kontynentach. Sprawdzone rozwiązania są w takim przypadku rzeczą wręcz niezbędną. Zapewniamy kompleksowe wykonanie rozległych sieci opartych o łącza Frame Relay, łącza dzierżawione, bezprzewodowe oraz połączenia VPN przez Internet. Do każdego z nich możemy zainstalować urządzenia do połączeń WAN.

Sieci lokalne

W obecnych czasach, ogromne ilość danych, dokumentów i informacji są przesyłane drogą elektroniczną. Dlatego tak ważne jest posiadanie szybkich i bezawaryjnych połączeń wewnątrz firmy. Sprawna instalacja, profesjonalne doradztwo, renomowany sprzęt – oferujemy tylko najlepsze rozwiązania, które ponadto można w pełni dopasować do technicznych możliwości klienta.

Sieci bezprzewodowe

To rozwiązanie coraz bardziej popularne pośród firm i instytucji. Rosnąca liczba urządzeń mobilnych i wygoda ich użytkowania sprawia, że zapotrzebowanie na szybkie, bezpieczne sieci bezprzewodowe nieustannie rośnie.

Sieci teletransmisyjne

To rozwiązanie niezbędne dla firm i instytucji, które posiadają swoje biura i oddziały rozproszone na większym obszarze. Mamy duże doświadczenie w realizacji systemów światłowodowych i bezprzewodowych w różnych warunkach topograficznych. Naszym klientom dostarczamy kompletne rozwiązania oparte o produkty renomowanych dostawców.

Okablowanie strukturalne

Doradzamy, projektujemy i wykonujemy dla naszych klientów niezbędne okablowanie strukturalne, zapewniające sprawne funkcjonowanie oraz bezproblemową modernizację, rozbudowę i konserwację. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji różnych systemów okablowania, w tym dla sektora energetycznego, stawiającego wysokie wymagania pod względem bezpieczeństwa i niezawodności instalacji.

Pozostałe podstrony

SerwerySieci teleinformatyczne

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie najlepiej pasować do Twojego biznesu.

Sprawdź nas