Wieczór Trzech Króli

01-02-2017

31 stycznia w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbył się Wieczór Trzech Króli. Organizowane rokrocznie wydarzenie oprócz podsumowania Orszaku Trzech Króli było również okazją do podziękowania partnerom Orszaku za okazane wsparcie. W imieniu OPTeam SA pamiątkowy dyplom odebrał Jakub Bronczyk.

Czytaj więcej

OPTeam głównym sponsorem konferencji „Własność intelektualna w działalności gospodarczej"

16-01-2017

OPTeam został głównym sponsorem konferencji naukowej „Własność intelektualna w działalności gospodarczej". Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 marca 2017 roku w Lublinie w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Czytaj więcej

OPTeam po raz szósty wsparł Orszak Trzech Króli

09-01-2017

OPTeam jako partner technologiczny Orszaku Trzech Króli już po raz szósty odpowiadał za odświeżenie witryny www.orszak.org oraz jej bieżącą obsługę i hosting.

Czytaj więcej

OPTeam partnerem Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

12-12-2016

9 grudnia 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Udział w nim wzięło kilkadziesiąt uczniów z podkarpackich szkół ponadgimnazjalnych. W tegorocznej edycji dominowała tematyka z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego oraz terroryzmu.

Czytaj więcej