Dostarczone przez OPTeam rozwiązania spełniają nasze oczekiwania. Wysoka funkcjonalność zastosowanych, nowoczesnych rozwiązań doskonale sprawdza się w naszej firmie. Kompetencja i fachowość konsultantów firmy wykazana w całym procesie wdrażania, stanowiła bardzo ważny czynnik determinujących sukces. Odpowiedzialnie i z przyjemnością polecamy firmę OPTeam S.A. - jako kompetentnego dostawcę nowoczesnych  systemów informatycznych.

"MARKIZETA" WTHJ Solarscy sp. j.
Witold Solarski

W wyniku rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem ERP XL. W ramach współpracy z OPTeam zrealizowaliśmy także kolejny projekt, wdrożenie platformy B2B iCenter oraz systemu do zarządzania magazynem WMS Optymalny Magazyn. Pragniemy podkreślić, że dostarczone rozwiązania spełniają nasze oczekiwania, a ich rozbudowana funkcjonalność doskonale sprawdza się w naszej firmie.

JB Multimedia Jerzy Bielecki
Jerzy Bielecki

_

Z przyjemnością możemy polecić system Comarch ERP XL, który doskonale sprawdza się w działalności naszej firmy. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy również potwierdzić profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy OPTeam SA, rekomendując ją tym samym jako doświadczonego i sprawdzonego partnera.

WSK Kraków sp. z o.o.
Jacek Mądry

OPTeam zagwarantował nam dopasowanie wdrożonego systemu do specyfiki branży odzieżowej. Dzięki autorskim rozwiązaniom firmy OPTeam nastąpiła automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie. Obecnie zarządzanie magazynem odbywa się przy wsparciu oprogramowania WMS Optymalny Magazyn. Procesy produkcyjne w firmie wspierane są przez system OPTIprodukcja, ponadto korzystamy również z platformy B2B iCenter, która wspiera naszą komunikacje z klientami. Z przekonaniem rekomendujemy firmę OPTeam zarówno jako producenta oprogramowania, jak i integratora systemów informatycznych.

ELDAN sp. j.
Elżbieta Burkiewicz-Lubieniecka

a

-