Kontakt dla mediów

Anna Kruczek

Dział Marketingu
OPTeam SA

gsm: +48 603051052
e-mail: marketing@opteam.pl

Pobierz materiały prasowe:

OPTeam z nowymi umowami na wdrożenia systemów ERP

06-03-2017

OPTeam podpisał umowę na dostawę i wdrożenie systemu Comarch ERP XL z firmą Elektromontaż Rzeszów SA. W firmie BARWA OPTeam wdroży natomiast kompleksowe rozwiązania IT optymalizujące procesy wewnętrzne przedsiębiorstwa. Z kolei w Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. OPTeam zajmie się opieką powdrożeniową systemu TETA ERP.

Czytaj więcej

OPTeam przeznaczy na dywidendę zaliczkową 12,48 mln zł z zysku po trzech kwartałach

10-11-2016

OPTeam wypłaci jeszcze w tym roku 12,48 mln zł zaliczki na poczet dywidendy. W ten sposób spółka podzieli się z akcjonariuszami częścią wpływów z transakcji sprzedaży pakietu akcji Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP). Po trzech kwartałach 2016 roku OPTeam wypracował zysk netto na poziomie 24,9 mln zł.

Czytaj więcej

Nowe kierunki rozwoju spółki OPTeam

27-10-2016

Po okresie zmian wewnętrznych OPTeam – integrator i producent systemów informatycznych wskazuje na nowe kierunki rozwoju na rynku IT. Jednym z głównych elementów planowanej strategii jest ekspansja na rynki zagraniczne. Kolejny aspekt to rozwój produktów i usług w obszarze eCommerce, który zakłada digitalizacje kluczowych procesów klienta biznesowego.

Czytaj więcej

Rekordowy zysk OPTeamu

25-08-2016

Zysk netto spółki OPTeam za I połowę 2016 r. wyniósł 25,05 mln zł. Rekordowy wynik to efekt transakcji sprzedaży pakietu akcji Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP).

Czytaj więcej