Współpraca OPTeam z Gebauer GmbH, czyli nowe oprogramowanie dla produkcji

07-09-2018

OPTeam nawiązał współpracę z niemiecką firmą Gebauer GmbH, zyskując wyłączność na dystrybucję i wdrożenia narzędzia TimeLine ERP na terenie Polski. Tym samym oferta OPTeam została poszerzona o nowy produkt, którym jest rozbudowane oprogramowanie dla firm produkcyjnych.

System TimeLine powstał w wyniku współpracy specjalistów IT i przedsiębiorców sektora produkcyjnego, którzy wskazali kluczowe obszary swoich działalności, wymagające zastosowania rozwiązań opartych o nowoczesne technologie. W efekcie stworzono zupełnie nowy, ale kompletny produkt zawierający najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców rozbudowane moduły, dostosowane do warunków istniejących w firmach produkcyjnych, szczególnie z sektora przemysłowego. Jest to system przystosowany do potrzeb najbardziej zaawansowanych przedsiębiorstw, który obsługuje najnowocześniejsze zakłady produkcyjne.

Zarządzanie procesem produkcyjnym z nowym systemem

System TimeLine odpowiada potrzebom przedsiębiorstw produkcyjnych, tworząc spójny ekosystem dla odbywających się w ich obrębie procesów. Pozwala na automatyczne organizowanie i realizowanie produkcji, dzięki wyjątkowo rozbudowanym modułom usprawniającym m.in. takie procesy, jak planowanie zapotrzebowania materiałowego, monitorowanie infrastruktury przedsiębiorstwa, mierzenie stopnia i efektywności realizacji produkcji, określanie technicznego kosztu wytworzenia, analizowanie wyników i rozliczanie kosztów produkcji, a także ocenę jakości wyrobu końcowego.

System do obsługi produkcji TimeLine może być integrowany z już wykorzystywanymi rozwiązaniami do zarządzania przedsiębiorstwem. O jego efektywności przekonało się ponad 800 przedsiębiorców, którzy zdecydowali się wdrożyć nowy system wspomagania produkcji w swoich firmach.

Współpraca dwóch liderów na rynku rozwiązań IT

OPTeam posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Firma dostarcza zarówno autorskie oprogramowania, jak również narzędzia pochodzące od producentów wytwarzających specjalistyczne rozwiązania. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych projektów, w tym takich, które wymagały nie tylko wdrożenia nowego systemu, ale też jego skutecznej integracji nawet z kilkoma już funkcjonującymi systemami informatycznymi.

Producent systemu TimeLine, firma  Gebauer GmbH, już od 1964 roku dostarcza przedsiębiorstwom narzędzia wspomagające zarządzanie i rozwój. Od 1992 roku jako TimeLine Business Solutions Group specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych przystosowanych do obsługi produkcji. Dostarczane rozwiązania są elastyczne dzięki czemu znajdują zastosowanie w każdej branży.

Współpraca OPTeam i Gebauer GmbH jest uzupełnieniem rynku IT o kolejne nowoczesne narzędzie pozwalające na automatyzację zarządzania w przedsiębiorstwie, prowadzącą do poprawy wydajności produkcji.

Kategorie: Aktualności, Na głównej

Powrót