OPTeam partnerem konferencji „Jak wygrać dzięki innowacji?"

20-03-2017

22 marca 2017 r. w Rzeszowie odbędzie się organizowana przez Harvard Business Review i ICAN Institute konferencja „Jak wygrać dzięki innowacji?". OPTeam jest partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej

OPTeam z nowymi umowami na wdrożenia systemów ERP

06-03-2017

OPTeam podpisał umowę na dostawę i wdrożenie systemu Comarch ERP XL z firmą Elektromontaż Rzeszów SA. W firmie BARWA OPTeam wdroży natomiast kompleksowe rozwiązania IT optymalizujące procesy wewnętrzne przedsiębiorstwa. Z kolei w Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. OPTeam zajmie się opieką powdrożeniową systemu TETA ERP.

Czytaj więcej

Strona internetowa OPTeam w drugim etapie konkursu Złota Strona Emitenta

28-02-2017

Strona internetowa OPTeamu została zakwalifikowana do II etapu dziesiątej edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Spośród blisko 900 stron polskich i zagranicznych spółek giełdowych zakwalifikowano do niego 57 najwyżej punktowanych witryn.

Czytaj więcej

E-usługi dla uczelni na IBM Social Business Day

19-12-2016

OPTeam wspólnie z IBM był organizatorem dwóch konferencji w ramach IBM Social Business Day. Tematem przewodnim zorganizowanych w Warszawie i Krakowie wydarzeń była "Nowa jakość w zarządzaniu uczelnią", a zagadnienia poruszane w ich trakcie dotyczyły projektowania i organizowania świadczenia e-usług w środowisku akademickim.

Czytaj więcej