OPTeam partnerem technologicznym III Konferencji Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi

29-11-2017

W dniach 23-24 listopada 2017 roku w Inwałdzie odbyła się III Konferencja Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi. Organizowana przez magazyn Edu Fakty konferencja zgromadziła rektorów, dziekanów, kierowników katedr, kanclerzy oraz ekspertów rozwiązań IT dla sektora szkolnictwa wyższego.

Tematyka poruszana w trakcie wydarzenia skupiła się m.in. na wyzwaniach przed jakimi stają uczelnie w kontekście reformy szkolnictwa oraz nowych technologiach w zarządzaniu uczelnią wyższą.

W programie konferencji nie mogło zabraknąć prezentacji firmy OPTeam - eksperta rozwiązań IT, który od lat dostarcza sprawdzone rozwiązania dla sektora szkolnictwa wyższego. Przedstawiciele naszej firmy – Ewelina Tomczyk szef rozwiązań dla uczelni oraz Maciek Stanisławczyk odpowiedzialny za rozwój  technologii internetowych w OPTeam, opowiedzieli o koniczności informatyzacji środowiska uczelnianego oraz potrzebie wychodzenia naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom studenta. Nasi eksperci zaprezentowali autorskie rozwiązanie Multiportal EDU web360  - system będący odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nowoczesnej uczelni. Wystąpienie zostało podsumowane pomysłami na sfinansowanie tego rodzaju  inwestycji.


Kategorie: Aktualności, Na głównej

Powrót