Archiwum wiadomości

OPTeam SA wśród wystawców na kieleckich Targach METAL 2018

18-09-2018

W dniach 25-27 września 2018 roku odbędzie się XXII edycja Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa. W wydarzeniu uczestniczyć będzie firma OPTeam, prezentując produkty dedykowane dla branży produkcyjnej, w tym najnowszy produkt z oferty, system TimeLine ERP.

Czytaj więcej

Serwis internetowy SMS Resovia na EDU web360, autorskim rozwiązaniu OPTeam

12-09-2018

OPTeam zrealizował kolejny już projekt oparty o środowisko multiportalowe EDU web360 dedykowane jednostkom edukacyjnym. Tym razem na autorskie rozwiązanie firmy zdecydowała się rzeszowska Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA.

Czytaj więcej

Współpraca OPTeam z Gebauer GmbH, czyli nowe oprogramowanie dla produkcji

07-09-2018

OPTeam nawiązał współpracę z niemiecką firmą Gebauer GmbH, zyskując wyłączność na dystrybucję i wdrożenia narzędzia TimeLine ERP na terenie Polski. Tym samym oferta OPTeam została poszerzona o nowy produkt, którym jest rozbudowane oprogramowanie dla firm produkcyjnych.

Czytaj więcej

Konkurs NCBR na finansowanie rozwoju uczelni

23-08-2018

Głównym założeniem Ustawy 2.0. było podniesienie jakości kształcenia i prowadzonych badań naukowych. Aby ułatwić uczelniom dostosowanie się do zmian i konsekwentny rozwój, przewidziano wsparcie finansowe w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 3.5. – Kompleksowe programy szkół wyższych – Zintegrowane Programy Uczelni.

Czytaj więcej