OPTeam zaprasza na autoryzowane szkolenia Microsoft

21-03-2017

Centrum Szkoleniowe OPTeam zaprasza na autoryzowane kursy Microsoft: Administering a SQL Database Infrastructure, Administering Microsoft SQL Server Databases, Networking with Windows Server 2016 oraz Administering Windows Server 2012.

Czytaj więcej

OPTeam partnerem konferencji „Jak wygrać dzięki innowacji?"

20-03-2017

22 marca 2017 r. w Rzeszowie odbędzie się organizowana przez Harvard Business Review i ICAN Institute konferencja „Jak wygrać dzięki innowacji?". OPTeam jest partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej

OPTeam z nowymi umowami na wdrożenia systemów ERP

06-03-2017

OPTeam podpisał umowę na dostawę i wdrożenie systemu Comarch ERP XL z firmą Elektromontaż Rzeszów SA. W firmie BARWA OPTeam wdroży natomiast kompleksowe rozwiązania IT optymalizujące procesy wewnętrzne przedsiębiorstwa. Z kolei w Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. OPTeam zajmie się opieką powdrożeniową systemu TETA ERP.

Czytaj więcej

Strona internetowa OPTeam w drugim etapie konkursu Złota Strona Emitenta

28-02-2017

Strona internetowa OPTeamu została zakwalifikowana do II etapu dziesiątej edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Spośród blisko 900 stron polskich i zagranicznych spółek giełdowych zakwalifikowano do niego 57 najwyżej punktowanych witryn.

Czytaj więcej