OPTeam wspiera młode talenty

05-01-2018

W przedświąteczną środę odbyła się jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. ALO jest całkowicie bezpłatną szkołą, ukierunkowaną na rozwój i nagrodzoną tytułem Innowacyjnej Szkoły oraz Laurem Mistrza Nowoczesnej Edukacji.

Czytaj więcej

OPTeam partnerem technologicznym III Konferencji Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi

29-11-2017

W dniach 23-24 listopada 2017 roku w Inwałdzie odbyła się III Konferencja Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi. Organizowana przez magazyn Edu Fakty konferencja zgromadziła rektorów, dziekanów, kierowników katedr, kanclerzy oraz ekspertów rozwiązań IT dla sektora szkolnictwa wyższego.

Czytaj więcej

OPTeam podpisał umowę na wdrożenie systemu Comarch ERP XL w firmie Satoria. Łączna wartość kontraktu to ponad 300 tys. zł.

09-11-2017

SATORIA Group SA jest dynamicznie rozwijającą się spółką, działającą w branży usług hotelarsko-konferencyjnych i wynajmu powierzchni biurowych. Poszukując nowoczesnych rozwiązań do zarządzania procesami biznesowymi oraz przepływem dokumentów i informacji, Satoria postawiła na system Comarch ERP XL, który w całości spełnia jej oczekiwania funkcjonalne, oraz na OPTeam SA, jako sprawdzonego integratora systemów ERP.

Czytaj więcej

Wdrożenie nowoczesnej platformy e-usług w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

18-10-2017

OPTeam S.A. zrealizuje dla podkarpackiej uczelni WSPiA projekt wdrożenia nowoczesnej platformy e-usług. Umowa na realizację projektu, wartego ponad 5 mln 600 tys. zł, podpisana została 22 września 2017 r. Przedsięwzięcie realizowane będzie w konsorcjum z PCG Academia Sp. z o.o.

Czytaj więcej