E-usługi dla uczelni na IBM Social Business Day

19-12-2016

OPTeam wspólnie z IBM był organizatorem dwóch konferencji w ramach IBM Social Business Day. Tematem przewodnim zorganizowanych w Warszawie i Krakowie wydarzeń była "Nowa jakość w zarządzaniu uczelnią", a zagadnienia poruszane w ich trakcie dotyczyły projektowania i organizowania świadczenia e-usług w środowisku akademickim.

Czytaj więcej

Projekt "Znajomość IT szansą na zatrudnienie"

25-11-2016

25 listopada 2016 r. rusza pierwsza tura naboru uczestników do organizowanego przez Centrum Szkoleniowe OPTeam projektu „Znajomość IT szansą na zatrudnienie”.

Czytaj więcej

OPTeam przeznaczy na dywidendę zaliczkową 12,48 mln zł z zysku po trzech kwartałach

10-11-2016

OPTeam wypłaci jeszcze w tym roku 12,48 mln zł zaliczki na poczet dywidendy. W ten sposób spółka podzieli się z akcjonariuszami częścią wpływów z transakcji sprzedaży pakietu akcji Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP). Po trzech kwartałach 2016 roku OPTeam wypracował zysk netto na poziomie 24,9 mln zł.

Czytaj więcej

Czas na nowe kierunki rozwoju - wywiad z Zarządem OPTeam SA

03-11-2016

OPTeam wskazuje na nowe kierunki rozwoju spółki. W wywiadzie dla Capital24TV o planach OPTeamu opowiadają: Przewodniczący Rady Nadzorczej, Janusz Bober, Prezes Zarządu, Wacław Szary oraz Wiceprezes Zarządu, Radosław Bednarski.

Czytaj więcej